Harmonogram

Termín Akce Informace
23.6. Kváskové pečení podle našich předků
přednáška s praktickými radami a ochutnávkou Úterý 23.6.2020 17:00 Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod
Více informací
7.7. - 14.8. Příměstské tábory / Prázdniny s muzeem
Pojďte s námi objevovat město Havlíčkův Brod a jeho okolí. Pro děti je připraven bohatý vzdělávací i zábavný program. Společně strávíme chvíle plné dobrodružství, her a poznání. (OBSAZENO)
Více informací
29.8. - 30.8. Tavba skla v replice středověké sklářské pece
Přijďte s námi strávit příjemné chvíle u funkční repliky středověké sklářské pece v Havlíčkově Brodě. Po oba dva dny bude pro Vás připraven bohatý program, v rámci kterého se dozvíte, jak probíhá tavba a foukání skla. 
Více informací
3.7. - 30.8. Sklářské sympózium – ZRUŠENO
Výstava sklářských děl, která vznikla během sklářského sympózia.
Více informací
15.5. - 30.8. Bejvávalo, bejvávalo dobře aneb vesnický život na přelomu 19. a 20. století Výstava etnografické sbírky Dušana Naňáka
Národopisná výstava o každodenním životě na Německobrodsku na přelomu 19. a 20. století. Vystavené předměty pochází ze sbírky nadšeného sběratele Dušana Naňáka. Výstava přiblíží každodenní život obyvatel našeho regionu, jejich řemesla, stejně tak významné církevní i světské svátky a jiné důležité životní momenty.
Více informací
1.1. - 31.8. Přehled edukačních programů
Stáhněte si brožuru s aktuálním seznamem edukačních programů.
Více informací
18.9. Muzejní noc
Zažijte noc v muzeu.
Více informací
3.10. - 4.10. DOA – Dny Otevřených Ateliérů na Vysočině 2020
Tradiční víkendová akce, která se koná napříč celým krajem Vysočina. Návštěvníci mají šanci nahlédnou do tvůrčích prostor kolem 140 umělců a řemeslníků.
Více informací
7.9. - 8.10. Dráteníkův rok
Výstava prací členů Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků. Odrátované hrnky, hrnečky, misky, talíře, drátované šperky, ozdoby, postavičky lidské i zvířecí a mnoho dalšího.
Více informací
12.10. - 14.10. Výstava Hub
Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu.
Více informací
23.10. Škrabánci – 3 generace
Výstava dvou malířů a fotografa z rodiny Škrabánků bude současně instalována v Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.
Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři